PODROBNOSTI

VEČERNÍ KONSTELACE

Seminář je otevřený pro jakékoliv Vaše aktuální téma. Ať už z oblasti vztahů, zdraví, financí či životního poslaní.

Pokud cítíte, že na setkání máte být, ale nemáte jasně formulované téma – nevadí. Přijďte a společně ho objevíme, nebo napište na info@tomasautersky.cz a můžeme se tomu věnovat už předem.

Toto setkání je vhodné i pro ty, kteří si mě přejí poznat jako průvodce a facilitátora, nebo se chtějí seznámit s metodu systemických konstelací. I to je přijatelnou motivací k účasti na tomto večeru.

Přihlášením na seminář Vám nevzniká nárok na postavení “vlastní” konstelace. Náplň a průběh celého večera vzniká vždy z přítomného okamžiku a je v souladu s aktuálním naladěním skupiny a jejích jednotlivých členů. Celý večer je chápán jako jeden velký léčivý “rituál” pro všechny zúčastněné.

Na seminář je nutné se předem přihlásit přes formulář na této stránce.

MÍSTO

CENTRUM ŠESTÝ SMYSL

Široká 65/14, Praha 1

Doprava: metro A Staroměstská; tramvaj 17, 18

PODROBNOSTI K PROSTORU
PODROBNOSTI K PROSTORU

Centrum se nachází v prvním patře žlutého domu. Vedle vchodu je Knihkupectví Franze Kafky. Domovní číslo hledejte na skle nade dveřmi.

Zvonek: přejeďte šipkou nahoru na Centrum Šestý smysl a zmáčkněte zvoneček.

Centrum Šestý smysl prosí:

Pohybujte se po chodbách tiše a přímou cestou od vchodu ke dveřím centra (1. patro). Nejlépe bez použití výtahu.

Jedná se o bytový dům a záleží nám na tom, aby byl v domě klid. Děkujeme za pochopení.

ČAS

18-21 HODIN

Upozornění: v 18 hodin je začátek semináře, přijďte tedy prosím dříve (ideálně v 17:45), abychom mohli v 18 hodin opravdu začít. Pozdější příchod není možný a není ani důvodem k vrácení zaplaceného kurzovného.

TERMÍNY

4. PROSINCE

CENA

450,- Kč

Nedostatek financí by neměl bránit Vaší účasti na semináři. Pokud tomu tak je, ozvěte se mi na info@tomasautersky.cz a společně najdeme řešení.

PŘIHLÁŠKA

Menu