PODROBNOSTI

VEČERNÍ KONSTELACE

Tento seminář není tématicky zaměřen a je tedy otevřený pro jakékoliv Vaše aktuální téma. Ať už z oblasti vztahů, zdraví, financí či životního poslaní.

Pokud cítíte, že na setkání máte být, ale nemáte jasně formulované téma – nevadí. Přijďte a společně ho objevíme, nebo napište na info@tomasautersky.cz a můžeme se tomu věnovat už předem.

Toto setkání je vhodné i pro ty, kteří si mě přejí poznat jako průvodce a facilitátora, nebo se chtějí seznámit s metodu systemických konstelací. I to je přijatelnou motivací k účasti na tomto večeru.

Přihlášením na seminář Vám nevzniká nárok na postavení “vlastní” konstelace. Náplň a průběh celého večera vzniká vždy z přítomného okamžiku a je v souladu s aktuálním naladěním celé skupiny a jejích jednotlivých členů. Celý večer je chápán jako jeden velký léčivý “rituál” pro všechny zúčastněné.

Na seminář je nutné se předem přihlásit přes formulář na této stránce.

MÍSTO

Prostor RůznoRadost

Gen. Františka Moravce 34, Čáslav

PODROBNOSTI K PROSTORU
PODROBNOSTI K PROSTORU

Vlakové nádraží je cca 5 min pěšky, autobusové nádraží cca 10 min pěšky, náměstí Jana Žižky z Trocnova cca 2 min. Naproti je cukrárna.

ČAS

18-21 HODIN

Upozornění: v 18 hodin je začátek semináře, přijďte tedy prosím dříve (ideálně v 17:50), abychom mohli v 18 hodin opravdu začít. Pozdější příchod není možný a není ani důvodem k vrácení zaplaceného kurzovného.

TERMÍNY

25. BŘEZNA

CENA

350,- Kč (snížená cena pro první setkání v Čáslavi)

Nedostatek financí by neměl bránit Vaší účasti na semináři. Pokud tomu tak je, ozvěte se mi na info@tomasautersky.cz a společně najdeme řešení.

PŘIHLÁŠKA

Menu