PODROBNOSTI

SMÍŘENÍ S RODEM

  • SMÍŘENÍ S RODEM: MATKA
  • SMÍŘENÍ S RODEM: OTEC
Dva vzájemně propojené celodenní semináře na téma rodičů a rodin.

Semináře je možné absolvovat jednotlivě, nebo jako jeden celek.

Skrze konstelace, rituály a sdílení se budeme věnovat narovnávání vztahu s matkou a otcem. Je možné, že se objeví potřeba věnovat pozornost i dalším členům rodových linií.

Záměrem seminářů je:

  • Uzdravit vztah s rodiči (a ženskou i mužskou rodovou linií)
  • Vzít si zpět své místo v rodině
  • Obnovit proud podpory od předků
  • Být ve vztahu k rodičům svobodný a zároveň podporovaný

Vztah s rodiči nás ovlivňuje zásadním způsobem. Promítá se do všech aspektů života – partnerství, rodičovství, finance, životní síla a nadšení, sebedůvěra, nastavování hranic, …

Je přitom vedlejší kolik vám je v tuto chvíli let, jak daleko od rodičů bydlíte, jestli ještě žijí a zda jste je vůbec oba znali.

Pokud své rodiče soudíte a odmítáte, nebo se je naopak snažíte nějakým způsobem “zachránit”, tak se protivíte přirozenému proudu života, oslabujete se a nejste schopni naplňovat svůj vlastní život.

Uzdravený vztah s rodiči je velkou podporou a zdrojem pro další cestu životem dospělého člověka a posouvá ho blíže k poznání toho, kým doopravdy je.

Na semináře je nutné se předem přihlásit přes formulář na této stránce.

REFERENCE

Těžko hledám slova, jak semináře popsat, protože se jedná o velmi intimní prožitky. Mohu ale říct, že pokud nelituji nějakých prostředků investovaných v poslední době (ať už čas, energie či finance), tak jsou to ty vložené do seminářů. Pod laskavým vedením v průběhu dne vždy vznikla nádherná, podporující se skupina.

Léčivý zážitek.
Pohlazení.
Velká vděčnost.

AničkaÚčastnice obou seminářů
Smíření s rodem - Otec byl pro mě opravdu nezapomenutelný čas strávený v příjemném prostředí s úžasnými lidmi. Už jsem byla předtím na pár konstelacích, ale tahle se s žádnou nedá srovnávat. Tom vedl konstelace velmi citlivě, vždy s ohledem na to, co bylo zrovna třeba řešit. Podívala jsem se pravdě do očí, srovnala si v sobě spoustu věcí, poléčila jsem vztah s tátou. Konečně jsem mu porozuměla, odpustila mu a posunula se dál. Ale odnesla jsem si i spoustu dalších úžasných momentů. Nikdy nezapomenu na to, když jsem viděla, jak se dokáže srdce tetelit radostí:-). Velké díky Tome, za tvojí úžasnou léčivou energii!
Autorka si přála zůstat anonymníÚčastnice semináře Smíření s rodem: OTEC

MÍSTO

CENTRUM ŠESTÝ SMYSL

Široká 65/14, Praha 1

Doprava: metro A Staroměstská; tramvaj 17, 18

PODROBNOSTI K PROSTORU
PODROBNOSTI K PROSTORU

Centrum se nachází v prvním patře žlutého domu. Vedle vchodu je Knihkupectví Franze Kafky. Domovní číslo hledejte na skle nade dveřmi.

Zvonek: přejeďte šipkou nahoru na Centrum Šestý smysl a zmáčkněte zvoneček.

Centrum Šestý smysl prosí:

Pohybujte se po chodbách tiše a přímou cestou od vchodu ke dveřím centra (1. patro). Nejlépe bez použití výtahu.

Jedná se o bytový dům a záleží nám na tom, aby byl v domě klid. Děkujeme za pochopení.

ČAS

10-18 HODIN

Upozornění: v 10 hodin je začátek semináře, přijďte tedy prosím dříve (ideálně v 9:45), abychom mohli v 10 hodin opravdu začít. Pozdější příchod není možný a není ani důvodem k vrácení zaplaceného kurzovného.

TERMÍNY

SMÍŘENÍ S RODEM: MATKA – 21. ZÁŘÍ
SMÍŘENÍ S RODEM: OTEC – 26. ŘÍJEN

CENA

Jednotlivě: 1.200 Kč
Oba semináře: 2.100 Kč

Nedostatek financí by neměl bránit Vaší účasti na semináři. Pokud tomu tak je, ozvěte se mi na info@tomasautersky.cz a společně najdeme řešení.

PŘIHLÁŠKA

Menu