PODROBNOSTI

CELODENNÍ KONSTELACE

Tento seminář není tématicky zaměřen a je tedy otevřený pro jakékoliv aktuální téma. Ať už z oblasti vztahů, zdraví, financí či životního poslaní.

Pokud cítíte, že na setkání máte být, ale nemáte jasně formulované téma – nevadí. Přijďte a společně ho objevíme, nebo napište na info@tomasautersky.cz a můžeme se tomu věnovat už předem.

Toto setkání je vhodné i pro ty, kteří si mě přejí poznat jako průvodce a facilitátora, nebo se chtějí seznámit s metodu systemických konstelací. I to je přijatelnou motivací k účasti.

Přihlášením na seminář Vám nevzniká nárok na postavení “vlastní” konstelace. Náplň a průběh celého semináře vzniká vždy z přítomného okamžiku a je v souladu s aktuálním naladěním celé skupiny a jejích jednotlivých členů. Celý den je chápán jako jeden velký léčivý “rituál” pro všechny zúčastněné.

Na seminář je nutné se předem přihlásit přes formulář na této stránce.

MÍSTO

CENTRUM CESTA INTEGRITY

Nálepkova 197/14, Brno Jundrov
Na domě je číslo 14, ale do navigace je potřeba naťukat CELÉ ČÍSLO DOMU i s lomítkem, dům pouze č. 14 je nahoře v kopcích a zbytečně budete bloudit.

PODROBNOSTI K PROSTORU
PODROBNOSTI K PROSTORU

MHD

  • zastávka Vozovna Komín – tram 1 z hl. nádraží (20 minut); tram 3, 11 z České (10 minut) – následně asi 5 minut pěšky
  • zastávka Optátova v těsné blízkosti – okružní linka bus 84 z Mendlova náměstí či opačný směr bus 44 ze Staré osady, Královopolského nádraží; bus 67 z Avion shopping parku

Autem

  • Parkování je možné přímo před domem či na rozlehlém parkovišti u hřiště U Hrocha, jen pár minut pěšky.

ČAS

10-18 HODIN

Upozornění: v 10 hodin je začátek semináře, přijďte tedy prosím dříve (ideálně v 9:45), abychom mohli v 10 hodin opravdu začít. Pozdější příchod není možný a není ani důvodem k vrácení zaplaceného kurzovného.

TERMÍNY

16. KVĚTNA

CENA

850 Kč 

Nedostatek financí by neměl bránit Vaší účasti na semináři. Pokud tomu tak je, ozvěte se mi na info@tomasautersky.cz a společně najdeme řešení.

PŘIHLÁŠKA

Menu